fsview - en to km translation catalogue (73 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Size
km: ទំហំ

en: File Count
km: ចំនួន​ឯកសារ

en: Directory Count
km: ចំនួន​ថត

en: Last Modified
km: បាន​កែប្រែ​ចុង​ក្រោយ

en: Owner
km: ម្ចាស់

en: Group
km: ក្រុម

en: Mime Type
km: ប្រភេទ Mime

en: Go To
km: ទៅកាន់​​

en: Stop at Depth
km: បញ្ឈប់​នៅ​ជម្រៅ

en: Stop at Area
km: បញ្ឈប់​នៅ​ផ្ទៃ

en: Stop at Name
km: បញ្ឈប់​​ត្រង់​​ឈ្មោះ

en: Go Up
km: ទៅលើ

en: Stop Refresh
km: បញ្ឈប់​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Refresh '%1'
km: ធ្វើ '%1' ឲ្យ​ស្រស់

en: Color Mode
km: របៀប​ពណ៌

en: Visualization
km: រូបភាព​មើល​ឃើញ

en: None
km: គ្មាន

en: Depth
km: ជម្រៅ

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
km[0]: អានថត %1 នៅ​ក្នុង %2

en: 1 folder | %1 folders
km[0]: ថត %1

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
km: <p>នេះគឺ​ជា​​កម្មវិធី​ជំនួយ FSView ​ការ​​រុករកដែល​មាន​​ក្រហ្វិក បង្ហាញ​ការ​ប្រើ​​ប្រាស់​​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ ដោយ​​​ប្រើ​រូបភាព​​មើលឃើញ​ផែន​ទី​ជា​មែក​ធាង ។</p><p>ចំណាំថា នៅ​ក្នុង​របៀប​នេះ ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ នៅ​ពេល​​​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ត្រូវបាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដោយ​ចេតនា <b>មិនត្រូវ​</b>​ បាន​ធ្វើ ។</p><p>សម្រាប់​​សេចក្តី​លម្អិត​អំពី​​​ការប្រើ​ និង​ជម្រើស​ដែល​មាន​ ​សូម​មើល​ជំនួយ​លើ​ប្រព័ន្ធ​នៅ​​​​ម៉ឺនុយ ជំនួយ/សៀវភៅដៃ​របស់ FSView ។</p>

en: &FSView Manual
km: សៀវភៅ​ដៃ​របស់ FSView

en: Show FSView manual
km: បង្ហាញ​សៀវភៅ​ដៃ​របស់ FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
km: បើក​កម្មវិធី​រុករក​ជំនួយ​ជា​មួយ​នឹង​​ឯកសារ FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
km: ផ្លាស់ទីទៅធុង​សំរាម

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
km: លុប

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ​ឯកសារ...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
km: លក្ខណសម្បត្តិ

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
km: FSView មិន​គាំទ្រ​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​ដោយស្វ័យប្រវត្តិទេ​នៅ​ពេល​ឯកសារ​ ឬ​​ថត​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ បច្ចុប្បន្ន​មើល​ឃើញ​នៅ​ក្នុង FSView ពី​ខាង​ក្រៅ ។
    សម្រាប់​សេចក្ដី​ល្អិត សូម​មើល ជំនួយ/សៀវភៅដៃ​របស់ FSView​ ។

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែសម្រួល

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
km: មើល

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
km: ជំនួយ

en: FSView
km: ​FSView

en: Filesystem Viewer
km: កម្មវិធី​មើល​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
km: ​​រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០២ ដោយ Josef Weidendorfer

en: View filesystem starting from this folder
km: មើល​ការ​ចាប់ផ្តើម​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ពី​ថត​នេះ

en: Text %1
km: អត្ថបទ %1

en: Recursive Bisection
km: ការ​ចែក​ជា​ពី​ភាគ​ស្មើគ្នា​ដោយ​ខ្លួនឯង

en: Columns
km: ជួរឈរ

en: Rows
km: ជួរដេក

en: Always Best
km: ល្អបំផុត​ជា​និច្ច

en: Best
km: ល្អបំផុត

en: Alternate (V)
km: ជំនួស (V)

en: Alternate (H)
km: ជំនួស (H)

en: Horizontal
km: ផ្ដេក

en: Vertical
km: បញ្ឈរ

en: Nesting
km: ក្នុង​គ្នា

en: Border
km: ស៊ុម

en: Correct Borders Only
km: កែតែ​ស៊ុម

en: Width %1
km: ទទឹង %1

en: Allow Rotation
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្វិល

en: Shading
km: ការ​​ដាក់​ស្រមោល

en: Visible
km: អាច​មើល​ឃើញ

en: Take Space From Children
km: យក​​ចន្លោះ​ពី​កូនចៅ

en: Top Left
km: កំពូល​​​ឆ្វេង

en: Top Center
km: កំពូល​កណ្ដាល

en: Top Right
km: កំពូល​ស្ដាំ

en: Bottom Left
km: បាត​ឆ្វេង

en: Bottom Center
km: បាត​កណ្ដាល

en: Bottom Right
km: បាត​​ស្ដាំ

en: No %1 Limit
km: គ្មាន​ព្រំដែន %1

en: No Area Limit
km: គ្មាន​ព្រំដែន​ផ្ទៃ

en: Area of '%1' (%2)
km: ផ្ទៃ​របស់ '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
km[0]: %1 ភីកសែល

en: Double Area Limit (to %1)
km: ព្រំដែន​ផ្ទៃ​ទ្វេ​​ (ទៅ %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
km: ព្រំដែន​ផ្ទៃ​ចែក​ជាពីរ (ទៅ %1)

en: No Depth Limit
km: គ្មាន​ព្រំដែន​ជម្រៅ

en: Depth of '%1' (%2)
km: ជម្រៅ​របស់ '%1' (%2)

en: Depth %1
km: ជម្រៅ %1

en: Decrement (to %1)
km: បន្ថយ (ទៅ %1)

en: Increment (to %1)
km: ​បង្កើន (ទៅ %1)
