kget - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ការ​ទាញយក

en: Show Drop Target
km: បង្ហាញ​គោលដៅ​ទម្លាក់

en: List All Links
km: រាយ​តំណ​ទាំងអស់

en: List Selected Links
km: រាយ​តំណ​ដែលបាន​ជ្រើស

en: No downloadable links were found.
km: រក​មិន​ឃើញ​តំណ​ដែល​អាច​ទាញយក​បាន ។

en: No Links
km: គ្មាន​តំណ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍
