khtmlsettingsplugin - en to km translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​បន្ថែម

en: HTML Settings
km: ការ​កំណត់ HTML

en: &Cookies
km: ខូឃី

en: &Plugins
km: កម្មវិធី​ជំនួយ

en: Autoload &Images
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Enable Pro&xy
km: បើក​ប្រូកស៊ី

en: Enable Cac&he
km: បើក​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Cache Po&licy
km: គោលនយោបាយ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: &Keep Cache in Sync
km: ឲ្យ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ធ្វើ​សមកាលកម្ម

en: &Use Cache if Possible
km: ប្រើ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ ប្រសិន​បើ​អាច

en: &Offline Browsing Mode
km: របៀប​រុករក​ក្រៅបណ្ដាញ
