konqueror - en to km translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

en: Input Required:
km: ទាមទារ​ការ​បញ្ចូល ៖

en: &Execute Shell Command...
km: ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​របស់​សែល...

en: Executing shell commands works only on local directories.
km: ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​របស់​សែល នឹង​ដំណើរ​ការ​តែ​លើ​ថត​មូលដ្ឋាន​ប៉ុណ្ណោះ ។

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
km: ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​របស់​សែល

en: Execute shell command in current directory:
km: ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​របស់​សែល​ក្នុង​ថត​បច្ចុប្បន្ន ៖

en: Output from command: "%1"
km: លទ្ធផល​ពី​ពាក្យ​បញ្ជា ៖ "%1"
