libkonq - en to km translation catalogue (14 entries)

en: &Open
km: បើក

en: Create &Folder...
km: បង្កើត​ថត...

en: &Restore
km: ស្តារ

en: Show Original Directory
km: បង្ហាញ​ថត​ដើម

en: Show Original File
km: បង្ហាញ​ឯកសារ​ដើម

en: &Empty Trash Bin
km: សម្អាត​ធុង​សំរាម

en: &Configure Trash Bin
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ធុង​សំរាម

en: &Bookmark This Page
km: ចំណាំ​ទំព័រ​នេះ

en: &Bookmark This Location
km: ចំណាំ​ទីតាំង​នេះ

en: &Bookmark This Folder
km: ចំណាំ​ថត​នេះ

en: &Bookmark This Link
km: ចំណាំ​តំណ​នេះ

en: &Bookmark This File
km: ចំណាំ​ឯកសារ​នេះ

en: Preview In
km: មើល​ជាមុន​ក្នុង

en: &Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ
