searchbarplugin - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
km: របារ​ស្វែងរក​<p>​បញ្ចូល​ពាក្យ​​​ស្វែងរក​មួយ ។​ ចុច​លើ​​រូបតំណាង​​ដើម្បី​ផ្លាស់ប្ដូរ​របៀប​ស្វែងរក ឬ​​​ក្រុម​ហ៊ុន​​ផ្ដល់ ។</p>

en: Search Bar
km: របារ​ស្វែងរក

en: Focus Searchbar
km: ផ្ដោត​លើ​របារ​ស្វែងរក​

en: Find in This Page
km: រក​ក្នុង​ទំព័រ​នេះ

en: Select Search Engines...
km: ជ្រើស​ម៉ាស៊ីន​ស្វែងរក...

en: Add %1...
km: បន្ថែម %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​ស្វែងរក

en: Set Uri Shortcuts
km: កំណត់​ផ្លូវកាត់ Uri

en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: Shortcuts:
km: ផ្លូវកាត់ ៖
