uachangerplugin - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​អត្តសញ្ញាណ​របស់​កម្មវិធី​រុករក​

en: Other
km: ​ផ្សេងៗ

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
km: ​កំណែ %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
km: ​កំណែ %1 នៅ​លើ %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
km: ​%1 %2 នៅ​លើ %3

en: Default Identification
km: អត្តសញ្ញាណ​លំនាំដើម

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
km: អនុវត្ត​តំបន់​បណ្ដាញ​​ទាំងមូល

en: Configure...
km: ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
km: ​របារ​ឧបករណ៍​បន្ថែម
