imgalleryplugin - en to km translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
km: ​បង្កើត​វិចិត្រសាល​រូបភាព

en: Create
km: បង្កើត​

en: Image Gallery for %1
km: វិចិត្រសាល​រូបភាព​សម្រាប់ %1

en: Look
km: រូបរាង

en: Page Look
km: រូបរាង​ទំព័រ

en: &Page title:
km: ចំណងជើង​ទំព័រ ៖

en: I&mages per row:
km: រូបភាព​ក្នុង​មួយ​ជួរ​ដេក ៖

en: Show image file &name
km: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​ឯកសារ​រូបភាព

en: Show image file &size
km: បង្ហាញ​ទំហំ​ឯកសារ​រូបភាព

en: Show image &dimensions
km: បង្ហាញ​វិមាត្រ​រូបភាព

en: Fon&t name:
km: ឈ្មោះ​ពុម្ពអក្សរ​ ៖

en: Font si&ze:
km: ​ទំហំ​ពុម្ពអក្សរ ៖

en: &Foreground color:
km: ​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​មុខ ៖

en: &Background color:
km: ​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ ៖

en: Folders
km: ​ថត

en: &Save to HTML file:
km: រក្សាទុក​ទៅ​​​ឯកសារ​ HTML ៖

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
km: <p>ឈ្មោះ​របស់​ឯកសារ HTML វិចិត្រសាល​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ទៅ​កាន់ ។</p>

en: &Recurse subfolders
km: ការ​ហៅ​ថតរង​ដោយ​ខ្លួន​ឯង

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
km: <p>ថាតើ​ថតរង​គួរ​ត្រូវ​បាន​រួម​បញ្ចូល​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​វិចិត្រសាល​រូបភាព​ ឬ​ក៏​អត់ ។</p>

en: Endless
km: គ្មាន​ទី​បញ្ចប់

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
km: <p>អ្នក​អាច​កំណត់​ចំនួន​ថតនូវ​​កម្មវិធី​បង្កើត​វិចិត្រសាល​រូបភាព​នឹង​ឆ្លង​កាត់​ដោយ​​កំណត់​​ព្រំដែន​ខាង​លើ​សម្រាប់​ជម្រៅ​ការហៅ​ខ្លួនឯង ។</p>

en: Rec&ursion depth:
km: ជម្រៅ​ការ​ហៅ​ខ្លួន​ឯង ៖

en: Copy or&iginal files
km: ចម្លង​ឯកសារ​ដើម

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
km: <p>វា​ធ្វើ​ការ​ចម្លង​រូបភាព​ទាំង​អស់​ ហើយ​វិចិត្រសាល​នឹង​​យោង​​លើ​ច្បាប់​ចម្លង​ជំនួស​​ឲ្យ​រូបភាព​ដើម ។</p>

en: Use &comment file
km: ប្រើ​ឯកសារ​សេចក្តី​អធិប្បាយ ៖

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
km: <p>ប្រសិន​បើអ្នក​បើក​ជម្រើស​នេះ អ្នក​អាច​បញ្ជាក់​ឯកសារ​សេចក្ដីអធិប្បាយ​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បានប្រើ​សម្រាប់​បង្កើត​ចំណង​ជើង​រងសម្រាប់​រូបភាព ។</p><p>សម្រាប់​សេចក្ដី​លម្អិត​​អំពី​ទ្រង់ទ្រាយ​ឯកសារ សូម​មើលជំនួយ "នេះ​ជា​អ្វី?" ខាង​ក្រោម ។</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
km: <p>អ្នក​អាច​បញ្ជាក់​ឈ្មោះ​របស់​ឯកសារ​អធិប្បាយ​នៅ​ទី​នេះ ។ ឯកសារ​អធិប្បាយ​មាន​ចំណង​ជើង​រង​សម្រាប់​រូពភាព ។ ទ្រង់ទ្រាយ​របស់​ឯកសារ​នេះ​គឺ ៖</p><p>FILENAME1:<br />សេចក្តី​ពិពណ៌នា<br /><br />FILENAME2:<br />សេចក្តី​អធិប្បាយ<br /><br />និង​បន្តបន្ទាប់</p>

en: Comments &file:
km: ឯកសារ​សេចក្តី​អធិប្បាយ ៖

en: Thumbnails
km: ​រូបភាព​តូច

en: Thumbnail size:
km: ទំហំ​រូបភាព​តូច ៖

en: &Set different color depth:
km: កំណត់​ជម្រៅ​ពណ៌​ខុសៗគ្នា ៖

en: &Create Image Gallery...
km: បង្កើត​វិចិត្រសាល​រូបភាព...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
km: មិន​អាច​បង្កើត​កម្មវិធី​ជំនួយ​បានទេ សូម​រាយការណ៍​កំហុស​ ។

en: Creating an image gallery works only on local folders.
km: ការ​បង្កើត​វិចិត្រ​សាល​​រូបភាព​មួយ​​​ធ្វើការ​តែ​នៅ​លើ​ថត​មូលដ្ឋាន​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Creating thumbnails
km: ការ​បង្កើត​រូបភាព​តូចៗ

en: Could not create folder: %1
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត ៖ %1 បាន​ទេ

en: <i>Number of images</i>: %1
km: <i>ចំនួន​រូបភាព</i> ៖ %1

en: <i>Created on</i>: %1
km: <i>បាន​បង្កើត​នៅ</i> ៖ %1

en: <i>Subfolders</i>:
km: <i>ថត​រង</i> ៖

en: Created thumbnail for: 
    %1
km: បាន​បង្កើត​រូបភាព​តូចៗ​សម្រាប់ ៖ 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
km: ការ​បង្កើត​រូបភាព​តូចៗ​​សម្រាប់ ៖ 
    %1
     បាន​បរាជ័យ

en: Could not open file: %1
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ ៖ %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍
