akregator_konqplugin - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ku: Lê Akregator Çavkaniya Nûçe yan Zêde Bike

en: Add Feeds to Akregator
ku: Lê Akregator Çavkaniyên Nûçe yan Zêde Bike

en: Add All Found Feeds to Akregator
ku: Lê Akregator Hemû Çavkaniyên Nûçe yan Zêde Bike

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ku: Bibe abonê rojane-kirinan (bi kar anîna çavkaniya nûçe yan)

en: Imported Feeds
ku: Çavkaniyên Hatine Anîn
