autorefresh - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
ku: Nû-kirina &Bixweber

en: None
ku: Tuneye

en: Every 15 Seconds
ku: Her 15 Xulekan

en: Every 30 Seconds
ku: Her 30 Xulekan

en: Every Minute
ku: Her Xulekê

en: Every 5 Minutes
ku: Her 5 Xulekan

en: Every 10 Minutes
ku: Her 10 Xulekan

en: Every 15 Minutes
ku: Her 15 Xulekan

en: Every 30 Minutes
ku: Her 30 Xulekan

en: Every 60 Minutes
ku: Her 60 Xulekan

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ku: <qt>Ev pêvek nikare beşa heyî bixweber-nû bike.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr
