babelfish - en to ku translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ku: Zêdetir Darikê Amûran

en: Translate Web Page
ku: Malperê Wergerîne

en: Translate Web &Page
ku: &Malperê Wergerîne

en: &English To
ku: Ji &Îngilîzî

en: &French To
ku: Ji &Frensî

en: &German To
ku: Ji &Almanî

en: &Spanish To
ku: Ji &Spanî

en: &Portuguese To
ku: Ji &Portekîzî

en: &Italian To
ku: Ji &Îtalî

en: &Dutch To
ku: Ji &Felemenkî

en: &Chinese (Simplified)
ku: &Çînî (Hêsanî)

en: Chinese (&Traditional)
ku: Çînî (&Kevneşopî)

en: &Dutch
ku: &Felemenkî

en: &French
ku: &Frensî

en: &German
ku: &Almanî

en: &Italian
ku: &Îtalî

en: &Japanese
ku: &Japonî

en: &Korean
ku: &Koreyî

en: &Norwegian
ku: &Norveçkî

en: &Portuguese
ku: &Portekîzî

en: &Russian
ku: &Rûsî

en: &Spanish
ku: &Spanî

en: T&hai
ku: T&ayî

en: &English
ku: &Îngilîzî

en: &Chinese (Simplified) to English
ku: Ji &Çînî (Hêsanî) Îngilîzî re

en: Chinese (&Traditional) to English
ku: Ji Çînî (&Kevneşopî) Îngilîzî re

en: &Japanese to English
ku: Ji &Japonî Îngilîzî re

en: &Korean to English
ku: Ji &Koreyî Îngilîzî re

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ku: URLya te nivîsî ye nederbasdar e, jê kerema xwe vê serrast bike û cardin biceribîne.
