dirfilterplugin - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
ku: Piranî Parzûn Bi Kar Bîne

en: Show Count
ku: Hejmarê Nîşan Bide

en: Reset
ku: Nû bike

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ku: Zêdetir Darikê Amûran
