fsview - en to ku translation catalogue (66 entries)

en: Name
ku: Nav

en: Size
ku: Mezinahî

en: File Count
ku: Hejmara Pelan

en: Directory Count
ku: Hejmara Peldankan

en: Last Modified
ku: Guherandina Dawî

en: Owner
ku: Xwedî

en: Group
ku: Kom

en: Mime Type
ku: Cureyê Mime

en: Go To
ku: Biçe

en: Stop at Depth
ku: Li Kûrahiyê Rawestîne

en: Stop at Area
ku: Li Qadê Rawestîne

en: Stop at Name
ku: Li Navê Rawestîne

en: Go Up
ku: Biçe Jor

en: Stop Refresh
ku: Nûkirinê Rawestîne

en: Refresh
ku: Nû Bike

en: Refresh '%1'
ku: '%1' Nû Bike

en: Color Mode
ku: Moda Rengê

en: Visualization
ku: Zindîkirin

en: None
ku: Ne yek

en: Depth
ku: Kûrahî

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
ku[0]: 1 peldank xwend, di %2 de
ku[1]: %1 peldank xwend, di %2 de

en: 1 folder | %1 folders
ku[0]: 1 peldank
ku[1]: %1 peldank

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ku: <p>Eve pêveka FSView e, moda gerokekî grafîkî ji bo nîşandana bikaranîna pergala pelan bi bikaranîna zindîkirina nexşe ya wekî dar re.</p><p>Bîr neke ku eve mode, rojanekirinên bixweber, wextê di pergala pelan de guherandin tên kirin, bixwe <b>nade</b> nîşandan.</p><p>Ji bo kitekitên bikaranînê û vebijêrkên heyî, jê bin pêşeka alîkarî de 'Alîkarî/Rêberê FSView' jê torê alîkarî bistîne.</p>

en: &FSView Manual
ku: Rêberê &FSView

en: Show FSView manual
ku: Rêberê FSView Nîşan Bide

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ku: Geroka alîkariyê bi belgekirina FSView re vedike

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ku: FSView bixwe piştgirî nade rojanekirinên bixweber wextê di pelan an jî peldankan de guherandin çê dibin, yên ji derve di FSView de tên xuyakirin.
    Ji bo kitekitan, 'Alîkarî/Rêberê FSView' binihêre.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ku: &Bibîne

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ku: &Alîkarî

en: Filesystem Viewer
ku: Nîşanderê Pergala Pelan

en: View filesystem starting from this folder
ku: Jê vê peldankê ve destpê nîşandana pergala pelê bike

en: Text %1
ku: Nivîsara %1

en: Recursive Bisection
ku: Dubare Cot-beş Kirin

en: Columns
ku: Stûn

en: Rows
ku: Rêzik

en: Always Best
ku: Herdem Baştirîn

en: Best
ku: Baştirîn

en: Alternate (V)
ku: Guherîne (T)

en: Alternate (H)
ku: Alternatîf (B)

en: Horizontal
ku: Berwar

en: Vertical
ku: Tîkane

en: Nesting
ku: Çal Kirin

en: Border
ku: Kêlek

en: Correct Borders Only
ku: Tenê Kêlekên Rast

en: Width %1
ku: Firehî %1

en: Allow Rotation
ku: Destûr Bide Zivirandinê

en: Shading
ku: Sîdar kirin

en: Visible
ku: Xuya

en: Take Space From Children
ku: Jê Zarokan Cihê Vala Bistîne

en: Top Left
ku: Çepê Jor

en: Top Center
ku: Navîna Jortirîn

en: Top Right
ku: Rastê Jor

en: Bottom Left
ku: Çepê Jêr

en: Bottom Center
ku: Navîna Jêrtirîn

en: Bottom Right
ku: Rastê Jêr

en: No %1 Limit
ku: Bê Sînora %1

en: No Area Limit
ku: Bê Sînora Qad

en: Area of '%1' (%2)
ku: Qada '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
ku[0]: %1 Pîksel
ku[1]: %1 Pîksel

en: Double Area Limit (to %1)
ku: Sînora Cot Qad (heta %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
ku: Sînora Nîv Qad (heta %1)

en: No Depth Limit
ku: Bê Sînora Kûrahî

en: Depth of '%1' (%2)
ku: Kûrahiya '%1' (%2)

en: Depth %1
ku: Kûrahî %1

en: Decrement (to %1)
ku: Kêmbûyî (heta %1)

en: Increment (to %1)
ku: Zêdebûyî (heta %1)
