kcmkonqhtml - en to ku translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: Images
ku: Wêne

[ctx: animations]
en: Enabled
ku: Çalak

[ctx: animations]
en: Disabled
ku: Neçalak

en: Show Only Once
ku: Tenê Careke Nîşan Bide

en: A&nimations:
ku: A&nîmasiyon:

[ctx: underline]
en: Enabled
ku: Çalakkirî

[ctx: underline]
en: Disabled
ku: Neçalakkirî

en: Font Si&ze
ku: &Mezinahiya Curenivîsê

en: Default encoding:
ku: Kodkirina standard:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: Stylesheets
ku: Curepel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customize)
en: Custom&ize...
ku: Taybet&bike...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox7)
en: Font Family
ku: Malbata curenivîsê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customColor)
en: Cus&tom
ku: Tay&bet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: <b>Images</b>
ku: <b>Wêne</b>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Preview
ku: Pêşdîtin

en: &New...
ku: &Nû...

en: Chan&ge...
ku: &Guherandin...

en: De&lete
ku: &Jêbirin

en: Accept
ku: Pejirandin

en: Reject
ku: Nepejirandin

en: Enable filters
ku: Parzûnan çalak bike

en: Update
ku: Rojanekirin

en: Remove
ku: Rakirin

en: Tabbed Browsing
ku: Gerîn bi Hilpekînan

en: Home page:
ku: Malper:

en: Enable Ja&va globally
ku: Ja&va gerdûnî çalak bike

en: Java Runtime Settings
ku: Mîhengên Java Runtime

en: Use &KIO
ku: &KIO bi kar bîne

en: Report &errors
ku: Rapora &çewtiyan bişîne

en: Allow
ku: Destûrdan

en: Ask
ku: Pirsîn

en: Deny
ku: Destûrnedan

en: Smart
ku: Zîrek

en: (c) 1999 - 2001 The Konqueror Developers
ku: (c) 1999 - 2001 Pêşdebirên Konqueror
