konqueror - en to ku translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

en: Input Required:
ku: Têketin divê:

en: &Execute Shell Command...
ku: Fermanên &Qalik Bixebitîne...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
ku: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Çewtiya bernameyê, ji kerema xwe re bugekê rapor bike.

en: Executing shell commands works only on local directories.
ku: Tu tenê dikarî li ser peldankên herêmî fermanên qalikan bixebitîne.

en: Execute shell command in current directory:
ku: Fermana qalik li ser vê peldankê bixebitîne:

en: Output from command: "%1"
ku: Derana Fermanê: "%1"
