searchbarplugin - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ku: Darika Lêgerînê<p>Peyva lêgerînê binivîse. Ji bo guherandina lêgerînê an jî peydekerê li ser îkonê bitikîne.</p>

en: Search Bar
ku: Darika Lêgerînê

en: Focus Searchbar
ku: Nîvenda Darika Lêgerînê

en: Find in This Page
ku: Di Vê Rûpelê de Bibîne

en: Select Search Engines...
ku: Motorên Lêgerînê Hilbijêre...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
ku: Darika Amûra Lêgerînê
