uachangerplugin - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
ku: Nasnameya Gerokê Biguherîne

en: Other
ku: Yên din

en: Default Identification
ku: Naskirina Standard

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ku: Ji bo Malperê Hemû yê Bisepîne

en: Configure...
ku: Veavakirin...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ku: Zêdetir Darikê Amûran
