khtmlsettingsplugin - en to ku translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ku: Zêdetir Darikê Amûran

en: HTML Settings
ku: Mîhengên HTML

en: &Cookies
ku: &Çerez

en: &Plugins
ku: &Pêvek

en: Autoload &Images
ku: &Wêneyan Bixweber Bar Bike

en: Enable Pro&xy
ku: Cih&girê Çalak Bike

en: Enable Cac&he
ku: Pêş&bîrê Çalak Bike

en: Cache Po&licy
ku: Rê&gezê Pêşbîrê

en: &Keep Cache in Sync
ku: Pêşbîrê di Wekhevî de &Bigire

en: &Use Cache if Possible
ku: Pêşbîr &Bi kar bîne heke Gengaz be

en: &Offline Browsing Mode
ku: Moda Geroka &Negirêdayî
