kio_bookmarks - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Places
ku: Cih

en: Wrong request: %1
ku: Daxwaza şaşî: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ku: Li vir hêj tu bijarte tuneye ku nîşanbide.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ku: Pela kio_bijarte CCS nayê dîtin. Anîn wê kirêt xuya bike.
    Saz kirina xwe kontrol bike.

en: My Bookmarks
ku: Bijarte yên min
