akregator_konqplugin - en to lt translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
lt: Pridėti kanalą į Akregator

en: Add Feed to Akregator
lt: Pridėti kanalą į Akregator

en: Add Feeds to Akregator
lt: Pridėti kanalus į Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
lt: Pridėti visus aptiktus kanalus į Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
lt: Prenumeruoti šios svetainės atnaujinimus (naudojant naujienų kanalą)

en: Imported Feeds
lt: Importuoti kanalai
