autorefresh - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
lt: &Automatiškai atnaujinti

en: None
lt: Nieko

en: Every 15 Seconds
lt: Kas 15 sekundžių

en: Every 30 Seconds
lt: Kas 30 sekundžių

en: Every Minute
lt: Kas minutę

en: Every 5 Minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every 10 Minutes
lt: Kas 10 minučių

en: Every 15 Minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 30 Minutes
lt: Kas 30 minučių

en: Every 60 Minutes
lt: Kas 60 minučių

en: Every 2 Hours
lt: Kas 2 valandas

en: Every 6 Hours
lt: Kas 6 valandas

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
lt: Nepavyksta atnaujinti šaltinio

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
lt: <qt>Šis priedas negali atnaujinti dabartinės dalies automatiškai.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai
