babelfish - en to lt translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankinė

en: Translate Web Page
lt: Versti tinklalapį

en: Translate Web &Page
lt: &Versti tinklalapį

en: &English To
lt: Iš &anglų į

en: &French To
lt: Iš &prancūzų į

en: &German To
lt: Iš &vokiečių į

en: &Greek To
lt: Iš &graikų į

en: &Spanish To
lt: Iš ispanų

en: &Portuguese To
lt: Iš portugalų

en: &Italian To
lt: Iš italų

en: &Dutch To
lt: Iš &olandų

en: &Russian To
lt: Iš &rusų į

en: &Chinese (Simplified)
lt: &Kinų (supaprastinta)

en: Chinese (&Traditional)
lt: Kinų (&Tradicinė)

en: &Dutch
lt: &Olandų

en: &French
lt: &Prancūzų

en: &German
lt: &Vokiečių

en: &Greek
lt: &Graikų

en: &Italian
lt: &Italų

en: &Japanese
lt: &Japonų

en: &Korean
lt: &Koriejėčių

en: &Norwegian
lt: &Norvegų

en: &Portuguese
lt: &Portugalų

en: &Russian
lt: &Rusų

en: &Spanish
lt: I&spanų

en: T&hai
lt: &Tajų

en: &Arabic
lt: &Arabų

en: &English
lt: &Anglų

en: &Chinese (Simplified) to English
lt: Iš &kinų (supaprastintos) į anglų

en: Chinese (&Traditional) to English
lt: Iš kinų (&tradicinės) į anglų

en: &Japanese to English
lt: Iš &japonų į anglų

en: &Korean to English
lt: Iš &korėjiečių į anglų

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
lt: Blogas URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
lt: Jūs įrašėte neteisingą nuorodą, pataisykite ir pakartokite.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
lt: Saugumo įspėjimas
