dirfilterplugin - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
lt: Slėpti filtro juostą

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
lt: F&iltruoti:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
lt: Filtruoti pagal &tipą

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
lt: Filtruoti elementus pagal failo tipą.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
lt: Rodyti filtro juostą

en: Use Multiple Filters
lt: Naudoti kelis filtrus

en: Show Count
lt: Rodyti kiekį

en: Reset
lt: Iš naujo

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankinė
