imgalleryplugin - en to lt translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
lt: Sukurti piešinių galeriją

en: Create
lt: Sukurti

en: Image Gallery for %1
lt: Piešinių galerija %1

en: Look
lt: Išvaizda

en: Page Look
lt: Puslapio išvaizda

en: &Page title:
lt: &Puslapio antraštė:

en: I&mages per row:
lt: Piešinių vienoje &eilutėje:

en: Show image file &name
lt: Rodyti piešinio &failo vardą

en: Show image file &size
lt: Rodyti piešinio failo &dydį

en: Show image &dimensions
lt: Rodyti piešinio &matmenis

en: Fon&t name:
lt: Š&rifto vardas:

en: Font si&ze:
lt: Šrifto &dydis:

en: &Foreground color:
lt: Prie&kinio plano spalva:

en: &Background color:
lt: &Fono spalva:

en: Folders
lt: Aplankai

en: &Save to HTML file:
lt: Į&rašyti į HTML failą:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
lt: <p>HTML failo, į kurią ši galerija bus išsaugota, vardas.</p>

en: &Recurse subfolders
lt: Į&skaitant ir poaplankius

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
lt: <p>Ar poaplankiai taip pat turi būti įtraukti į kuriamą paveikslėlių galeriją, ar ne.</p>

en: Endless
lt: Neribotas

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
lt: <p>Galite nurodyti, kiek giliai failų sistemoje paveikslėlių galerijos formavimo metu bus ieškoma paveikslėlių; tuo tikslu nurodykite didžiausią rekursijos gylį.</p>

en: Rec&ursion depth:
lt: Nusileidimo į poaplankius &lygis:

en: Copy or&iginal files
lt: Kopijuoti &originalius failus

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
lt: <p>Bus sukurtos visų paveikslėlių kopijos, ir galerija vietoje originalų pateiks nuorodas į kopijas.</p>

en: Use &comment file
lt: Naudoti &komentarų failą

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
lt: <p>Įjungus šią parinktį galite nurodyti komentarų failą, kuris bus naudojamas subtitrų paveikslėliams generavimui.</p><p>Norėdami sužinoti šios failo formatą prašome peržiūrėti „Kas tai yra?“ pagalbą žemiau.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
lt: <p>Čia galite nurodyti komentaro failo vardą. Komentarų faile gali būti rašomos paveikslėlių paantraštės. Šios failo formatas yra:</p><p>FAILOPAVADINIMAS1:<br />Aprašymas<br /><br />FAILOPAVADINIMAS2:<br />Aprašymas<br /><br />ir taip toliau</p>

en: Comments &file:
lt: K&omentarų failas:

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Thumbnail size:
lt: Miniatiūrų dydis:

en: &Set different color depth:
lt: &Nustatyti kitokį spalvų gylį:

en: &Create Image Gallery...
lt: Su&kurti piešinių galeriją...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
lt: Nepavyko sukurti priedo, praneškite apie šią programos klaidą.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
lt: Piešinių galerijos kūrimas galimas tik vietiniuose aplankuose.

en: Creating thumbnails
lt: Sukuriamos miniatiūros

en: Could not create folder: %1
lt: Nepavyko sukurti aplanko: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
lt: <i>Piešinių skaičius</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
lt: <i>Sukurta</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
lt: <i>Poaplankiai</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
lt: Sukurta miniatiūra: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
lt: Sukurti miniatiūrą: 
    %1
     nepavyko

en: Could not open file: %1
lt: Nepavyko atverti failo: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai
