kcmkio - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
lt: <h1>Mano žymelės</h1><p>Šis modulis leidžia konfigūruoti žymelių namų puslapį.</p><p>Žymelių namų puslapį galima pasiekti adresu <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
lt: Žymelės

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
lt: Jei ši parinktis nepažymėta, žymelės aplankų hierarchijos apačioje (tos, kurios nėra aplanke), nebus rodomos.
    Pažymėjus šią parinktį, jos bus surinktos į „šakninį“ aplanką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
lt: &Rodyti žymeles be aplanko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus, poaplankiai rodomi atvėrus pagrindinį aplanką. Įjungus šią parinktį, poaplankiai bus rodomi kaip savarankiški aplankai.
    Toks vaizdas ne toks dailus, tačiau gali būti naudingas, jei turite didelį aplanką ir norite jį išskleisti per kelis stulpelius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
lt: &Rodyti žymeles plokščiai (o ne medyje)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
lt: Rodyti rėmelį su svarbiausiomis KDE vietomis (Namai, Tinklas, ...). Ši parinktis naudinga, jei Konqueror naudojate ir kaip failų tvarkyklę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
lt: Rodyti sistemos &vietas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
lt: Aplankai automatiškai suskirstomi į kelis stulpelius. Optimalus stulpelių skaičius priklauso nuo Konqueror lango pločio bei žymelių skaičiaus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
lt: Kiek stulpelių rodyti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
lt: Lėtose sistemose rekomenduojama fono paveikslėlių rodymą išjungti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
lt: Rodyti aplankų &fonus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
lt: Kiek disko vietos naudojama laikinai talpinti pixmap elementams

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
lt: Pixmap laikinoji talpyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
lt: Disko laikinosios talpyklės dydis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
lt: Išvalyti pixmap laikinąją talpyklę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
lt: &Išvalyti laikinąją talpyklę
