kfmclient - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
lt: KDE įrankis URL atidarymui naudojant komandinę eilutę

en: Non interactive use: no message boxes
lt: Neinteraktyvus naudojimas: be pranešimų dialogų

en: Show available commands
lt: Rodyti komandų sąrašą

en: Command (see --commands)
lt: Komanda (žr. --commands)

en: Arguments for command
lt: Komandos argumentai

en: 
    Syntax:
lt: 
    Sintaksė:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
lt:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Atveria langą, rodantį 'url'.
                #  'url' gali būti santykinis kelias
                #   arba failo pavadinimas, pvz., . ar poaplankis/
                #   Nenurodžius 'url', vietoje jo naudojamas $HOME.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
lt:             # Nurodžius 'mimetype', jis bus naudojamas rasti Konqueror
                #   naudojamą komponentą.  Pavyzdžiui nustatykite jį
                #   text/html tinklalapiui, jei norite, kad jis pasirodytų greičiau

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
lt:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Taip pat, kaip viršuj, tačiau atidaro naują kortelę su 'url' veikiančiame Konqueror
                #    lange aktyviame darbastalyje, jei tai įmanoma.
