khtmlsettingsplugin - en to lt translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankinė

en: HTML Settings
lt: HTML nuostatos

en: &Cookies
lt: S&lapukai

en: &Plugins
lt: &Priedai

en: Autoload &Images
lt: Automatiškai įkelti p&iešinius

en: Enable Pro&xy
lt: Naudoti į&galiotąjį serverį

en: Enable Cac&he
lt: Naudoti &podėlį

en: Cache Po&licy
lt: Podėlio po&litika

en: &Keep Cache in Sync
lt: Visada &sinchronizuoti podėlį

en: &Use Cache if Possible
lt: &Naudoti podėlį, jei galima

en: &Offline Browsing Mode
lt: Naršymas &atsijungus
