konqueror - en to lt translation catalogue (233 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
lt: Žiniatinklio naršyklė, failų tvarkyklė ir dokumentų žiūryklė.

en: Developer (framework, parts)
lt: Programuotojas (struktūra, parts)

en: Developer (framework)
lt: Programuotojas (struktūra)

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Developer (List views)
lt: Programuotojas (rodymo būdai)

en: Developer (List views, I/O library)
lt: Programuotojas (rodymo būdai, I/O biblioteka)

en: Developer (HTML rendering engine)
lt: Programuotojas (HTML pateikimo variklis)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
lt: Programuotojas (HTML pateikimo variklis, I/O library)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
lt: Programuotojas (HTML pateikimo variklis, I/O library, regresijos bandymų aplinka)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
lt: Programuotojas (HTML pateikimo variklis, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
lt: Apple Safari programuotojai

en: Developer (JavaScript)
lt: Programuotojas (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
lt: Programuotojas (Java įskiepių ir kitų įterpiamų objektų palaikymas)

en: Developer (I/O library)
lt: Programuotojas (I/O library)

en: Developer (Java applet support)
lt: Programuotojas (Java įskiepių palaikymas)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
lt: Programuotojas (Java 2 saugumo tvarkyklės palaikymas
     ir kiti esminiai įskiepių palaikymo patobulinimai)

en: Developer (Netscape plugin support)
lt: Programuotojas (Netscape priedų palaikymas)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
lt: Programuotojas (SSL, Netscape priedai)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
lt: Programuotojas (I/O library, autentikacijos palaikymas)

en: Graphics/icons
lt: Grafika/ženkliukai

en: KFM author
lt: KFM autorius

en: Developer (navigation panel framework)
lt: Programuotojas (navigacijos pulto struktūra)

en: Developer (misc stuff)
lt: Programuotojas (įvairūs darbai)

en: Developer (AdBlock filter)
lt: Programuotojas (AdBlock filtras)

en: Start without a default window, when called without URLs
lt: Pradėti be numatyto lango, jei paleista be nuorodų

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
lt: Pakrauti vėlesniam naudojimui. Paleidžiant šiuo režimu komandinėje eilutėje negalima nurodyti nuorodų (URL).

en: List available sessions
lt: Pateikti galimų sesijų sąrašą

en: Session to open
lt: Sesijos

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
lt: MIME tipas, naudojamas šiam URL (pvz., text/html arba inode/directory)

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
lt: Naudojamas modulis (pavyzdžiui khtml arba kwebkitpart)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
lt: URL nuorodoms, nurodančioms failus, atveria aplanką ir pažymi failą, užuot atvėręs patį failą

en: Location to open
lt: Atverti adresą

en: no name
lt: be pavadinimo

en: Extensions
lt: Išplėtimai

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
lt: Įvyko klaida įkeliant %1 modulį.
    Diagnostika:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
lt: Pažymėjus šį langelį bent dviems rodymams jie bus „susieti“. Vėliau, kai pakeisite aplankus viename lange, rodymas kituose languose, susietuose su juo, automatiškai atsinaujins, parodydamas einamą aplanką. Tai ypač naudinga esant skirtingiems žiūrėjimo būdams, tokiems kaip: rodant aplankų medį su ženkliukais, rodant detaliai, o taip pat terminalo emuliatoriaus langą.

en: Close View
lt: Užverti rodymą

en: Stalled
lt: Užstrigo

en: Preview &in %1
lt: Peržiūr&a %1

en: Show %1
lt: Rodyti: %1

[ctx: @title:window]
en: History
lt: Istorija

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
lt: Rikiuoti

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
lt: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Paskutinį kartą aplankyta: %2<br />Pirmą kartą aplankyta: %3<br />Apsilankymų skaičius: %4</qt>

en: Local
lt: Vietinis

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Open in New &Window
lt: Atverti naujame &lange

en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: &Copy Link Address
lt: &Kopijuoti nuorodos adresą

en: &Remove Entry
lt: Pa&šalinti objektą

en: C&lear History
lt: &Išvalyti istoriją

en: &Preferences...
lt: &Pasirinkimai...

en: By &Name
lt: Pagal &pavadinimą

en: By &Date
lt: Pagal &datą

en: Search in history
lt: Ieškoti istorijoje

en: Do you really want to clear the entire history?
lt: Ar tikrai norite išvalyti visą istoriją?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
lt: Išvalyti istoriją?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Canceled.
lt: Nutraukta.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
lt: Šiame puslapyje yra pakeitimų, kurie nebuvo išsiųsti.
    Puslapį iš naujo įkėlus šie pakeitimai bus prarasti.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
lt: Atmesti pakeitimus?

en: &Discard Changes
lt: &Atmesti pakeitimus

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Home
lt: Namai

en: Navigate to your 'Home Folder'
lt: Pereiti į Jūsų „Namų aplanką“

en: Navigate to your local 'Home Folder'
lt: Pereiti į Jūsų vietinį „Namų aplanką“

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
lt: Namų puslapis

en: Navigate to your 'Home Page'
lt: Keliauti į „Namų puslapį“

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
lt: <html>Keliauti į „Namų puslapį“<br /><br />Vietą, kur šis mygtukas nuves, galite parinkti, <b>Nustatymai -> Konfigūruoti Konqueror -> Bendri</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
lt: Šioje kortelėje yra pakeitimai, kurie nebuvo išsiųsti.
    Atskyrus kortelę šie pakeitimai bus atmesti.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
lt: Šiame rodyme matote pakeitimus, kurie nebuvo išsiųsti. 
    Uždarius rodymą pakeitimai bus prarasti.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
lt: Šioje kortelėje yra pakeitimai, kurie nebuvo išsiųsti.
    Uždarius kortelę šie pakeitimai bus atmesti.

en: Do you really want to close all other tabs?
lt: Ar tikrai norite užverti visas kitas korteles?

en: Close &Other Tabs
lt: Užverti &kitas korteles

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
lt: Kitų kortelių uždarymo patvirtinimas

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
lt: Šioje kortelėje yra pakeitimai, kurie nebuvo išsiųsti.
    Uždarius kitas korteles šie pakeitimai bus atmesti.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
lt: Šioje kortelėje yra pakeitimai, kurie nebuvo išsiųsti.
    Iš naujo įkėlus visas korteles šie pakeitimai bus atmesti.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
lt: Įveskite paskirtį

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
lt: <qt><b>%1</b> yra neteisingas</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
lt: Kopijuoti pasirinktus failus iš %1 į:

en: Move selected files from %1 to:
lt: Perkelti pažymėtus failus iš %1 į:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
lt: Ištuštinti užvertų atvejų istoriją

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Manage...
lt: Tvarkyti...

en: New &Window
lt: Naujas &langas

en: &Duplicate Window
lt: &Dubliuoti langą

en: Send &Link Address...
lt: Siųsti nuo&rodą...

en: S&end File...
lt: &Siųsti failą...

en: &Open Location
lt: &Atverti vietą

en: &Open File...
lt: &Atverti failą...

en: &Find File...
lt: &Ieškoti failo...

en: Lock to Current Location
lt: Užsklęsti dabartinėje vietoje

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
lt: Susie&tas rodymas

en: &Up
lt: &Aukštyn

en: Closed Items
lt: Užverti vienetai

en: Sessions
lt: Sesijos

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
lt: Dažniausiai lankyta

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
lt: Neseniai aplankyta

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
lt: Rodyti istoriją

en: Configure Extensions...
lt: Konfigūruoti išplėtimus...

en: Configure Spell Checking...
lt: Konfigūruoti rašybos tikrinimą...

en: Split View &Left/Right
lt: Skaidyti rodymą į &kairę ir dešinę

en: Split View &Top/Bottom
lt: Skaidyti rodymą į &viršų ir apačią

en: &New Tab
lt: &Nauja kortelė

en: &Duplicate Current Tab
lt: &Dubliuoti esamą kortelę

en: Detach Current Tab
lt: Atkabinti esamą kortelę

en: &Close Active View
lt: &Užverti aktyvų rodymą

en: Close Current Tab
lt: Užverti esamą kortelę

en: Activate Next Tab
lt: Suaktyvinti sekančią kortelę

en: Activate Previous Tab
lt: Suaktyvinti ankstesnę kortelę

en: Activate Tab %1
lt: Aktyvinti %1 kortelę

en: Move Tab Left
lt: Perkelti kortelę į kairę

en: Move Tab Right
lt: Perkelti kortelę į dešinę

en: Dump Debug Info
lt: Išvesti richtavimo informaciją

en: &Reload
lt: Į&kelti iš naujo

en: &Reload All Tabs
lt: Iš naujo įkelti &visas korteles

en: &Force Reload
lt: Į&kelti iš naujo priverstinai

en: &Stop
lt: &Sustabdyti

en: L&ocation:
lt: A&dresas:

en: Location Bar
lt: Adreso juosta

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
lt: <html>Adreso juosta<br /><br />Įrašykite žiniatinklio adresą arba ieškokite termino.</html>

en: Clear Location Bar
lt: Išvalyti adreso juostą

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
lt: <html>Išvalyti adreso juostą<br /><br />Išvalo adreso juostos turinį. </html>

en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

en: Kon&queror Introduction
lt: Kon&queror įžanga

en: Go
lt: Eiti

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
lt: <html>Eiti<br /><br />Perkelia į puslapį, kuris nurodytas adreso juostoje. </html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
lt: <html>Eiti į aukštesniojo lygio aplanką<br /><br />Jei, pvz., dabartinis adresas yra file:/home/%1, spragtelėję čia pateksite į file:/home.</html>

en: Enter the parent folder
lt: Eiti į aukštesniojo lygio aplanką

en: Move backwards one step in the browsing history
lt: Eiti atgal vieną žingsnį naršymo istorijoje

en: Move forward one step in the browsing history
lt: Eiti pirmyn vieną žingsnį naršymo istorijoje

en: Move backwards one step in the closed tabs history
lt: Eiti atgal vieną žingsnį užvertų kortelių istorijoje

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
lt: <html>Įkelti esamą dokumentą iš naujo<br /><br />To gali reikėti, pavyzdžiui, atnaujinti tinklalapių, kurie buvo pakeisti po to, kai buvo įkelti, rodymą, kad pakeitimai taptų matomi.</html>

en: Reload the currently displayed document
lt: Iš naujo įkelti šiuo metu rodomą dokumentą

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
lt: <html>Iš naujo įkelti visus šiuo metu kortelėse rodomus dokumentus<br /><br />To gali prireikti, pavyzdžiui, atnaujinant tinklalapių, kurie buvo pakeisti po to, kai buvo įkelti rodymą, kad pakeitimai taptų matomi.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
lt: Iš naujo įkelti šiuo metu kortelėse rodomus dokumentus

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
lt: <html>Sustabdyti dokumento įkėlimą<br /><br />Visi informacijos persiuntimai tinkle bus sustabdyti ir Konqueror parodys iki šiol atsiųstą turinį.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
lt: <html>Įkelti esamą dokumentą iš naujo <br /><br />To gali reikėti, pavyzdžiui, atnaujinti tinklalapių, kurie buvo pakeisti po to, kai buvo įkelti, rodymą, kad pakeitimai taptų matomi. Visi puslapyje esantys paveikslėliai bus iš naujo atsisiųsti, net jei jų kopijos ir yra atmintinėje.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
lt: Priverstinai iš naujo įkelti šiuo metu rodomą dokumentą ir jame esančius paveikslėlius

en: Stop loading the document
lt: Stabdyti dokumento įkėlimą

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
lt: <html>Iškerpa šiuo metu pažymėtą tekstą arba objektus ir perkelia juos į sistemos laikinąją talpyklę.<br /> <br />Tokiu būdu tekstas taps prieinamas naudojant <b>Padėti</b> komandą Konqueror ir kitose KDE programose.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
lt: Perkelti pažymėtą tekstą/objektą(us) į laikinąją talpyklę

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
lt: <html>Nukopijuoti šiuo metu pažymėtą tekstą arba objektus į sistemos laikinąją talpyklę.<br /><br />Pažymėti objektai ar tekstas tampa prieinami naudojant <b>Įterpti</b> komandą Konqueror ir kitose KDE programose.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą ar objektą(us) į laikinąją talpyklę

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
lt: <html>Įterpti anksčiau iškirptus arba nukopijuotus į talpyklę objektus<br /><br />Šis veiksmas taip pat veikia su tekstu, anksčiau nukopijuotu ar iškirptu kitose KDE programose.</html>

en: Paste the clipboard contents
lt: Padėti talpyklės turinį

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
lt: <html>Spausdinti dabar rodomą dokumentą<br /><br />Bus pateiktas dialogas, kuriame galėsite nurodyti įvairias parinktis, tokias, kaip kopijų kiekis ir naudojamas spausdintuvas.<br /><br /> Šiame dialoge taip pat galėsite prieiti prie specialių KDE spausdinimo tarnybų, tokių kaip PDF failo kūrimas iš esamo dokumento.</html>

en: Print the current document
lt: Spausdinti esamą dokumentą

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
lt: Užrakinto rodymo veiksenoje negalima keisti aplankų. Norėdami peržiūrėti daug failų iš vieno aplanko, naudokite parinktį „Susietas rodymas“

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
lt: Nustatys rodymą „susietu“. Susietas rodymas keičiasi, keičiantis aplankui kituose susietuose rodymuose.

en: Copy &Files...
lt: &Kopijuoti failus...

en: M&ove Files...
lt: &Perkelti failus...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
lt: Prašote atverti daugiau nei 20 žymelių kortelėse. Tai gali užtrukti. Ar norite tęsti?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
lt: Atverti žymelių aplanką naujose kortelėse

en: Open in T&his Window
lt: Atverti šia&me lange

en: Open the document in current window
lt: Atverti dokumentą dabartiniame lange

en: Open the document in a new window
lt: Atverti dokumentą naujame lange

en: Open in &New Tab
lt: Atverti &naujoje kortelėje

en: Open the document in a new tab
lt: Atverti dokumentą naujoje kortelėje

en: &Open With
lt: &Atverti su

en: Open with %1
lt: Atverti su %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
lt: Žiū&rėjimo būdas

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
lt: Jūs atvėrėte kelias korteles šiame lange, ar tikrai norite užverti langą?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: C&lose Current Tab
lt: Užv&erti esamą kortelę

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
lt: Šioje kortelėje yra pakeitimų, kurie nebuvo išsiųsti.
    Uždarius langą šie pakeitimai bus atmesti.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
lt: Šiame lape yra pakeitimų, kurie nebuvo išsiųsti.
    Uždarius langą šie pakeitimai bus atmesti.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
lt: Jūsų šoninė juosta yra nefunkcionuojanti arba neprieinama. Naujas įrašas negali būti pridėtas.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
lt: Žiniatinklio šoninė juosta

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
lt: Ar įdėti naują žiniatinklio plėtinį „%1“ į šoninę juostą?

en: Add
lt: Pridėti

en: Do Not Add
lt: Neįtraukti

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
lt: Atrodo, kad susidūrėme su konfigūravimo klaida. Jūs susiejote konqueror su %1, bet jis negali operuoti šio tipo failais.

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
lt: Tvarkyti sesijas

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
lt: Pervadinti sesiją

[ctx: @title:window]
en: Save Session
lt: Išsaugoti sesiją

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
lt: Sesija pavadinimu „%1“ jau yra. Ar norite ją perrašyti?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
lt: Sesija egzistuoja. Perrašyti?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
lt: Naujas...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
lt: Pervadinti...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
lt: Trinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
lt: Atverti kortelę dabartiniame lange

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
lt: Atstatyti sesiją?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
lt: Konqueror nebuvo tinkamai užvertas. Ar norite atkuri buvusias sesijas?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
lt: Nuimkite varnelę, jei nenorite, kad būtų atkurta

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
lt: Langas %1

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
lt: Atstatyti sesiją

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
lt: Neatstatyti

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
lt: Paklausti vėliau

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
lt: Šioje juostoje  yra visų šiuo metu atvertų kortelių sąrašas. Norėdami aktyvuoti kortelę, spustelėkite ją. Korteles vartyti galima ir klaviatūros greitaisiais klavišais. Ant kortelės rašomas tekstas kortelėje atverto turinio pavadinimas. Jei jis sutrumpintas talpinant į kortelę, norėdami pamatyti jį visą užveskite pelę virš kortelės.

en: Open a new tab
lt: Atverti naują kortelę

en: Close the current tab
lt: Užverti esamą kortelę

en: &Duplicate Tab
lt: &Dubliuoti kortelę

en: &Reload Tab
lt: Į&kelti kortelę iš naujo

en: Other Tabs
lt: Kitos kortelės

en: D&etach Tab
lt: &Atkabinti kortelę

en: &Close Tab
lt: &Užverti kortelę

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
lt: Maksimalus užvertų atvejų skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
lt: Čia nustatomas maksimalus užvertų atvejų skaičius. Tik tiek atvejų bus saugoma atmintyje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
lt: Atverti aplankus atskiruose languose

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
lt: Jei ši parinktis pažymėta, atveriant aplanką Konqueror, užuot rodęs aplanko turinį tame pačiame lange, atvers naują langą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
lt: Rodyti failų informacijos debesėlius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
lt: Čia galite nurodyti, kad stumiant pelę virš failo, pasirodytų mažas langas su papildoma informacija apie tą failą

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
lt: Failų informacijos debesėliuose rodyti failų peržiūrą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
lt: Čia galite nurodyti, kad užvedus pelę virš failo pasirodžiusiame lange būtų rodomas didesnis failo peržiūros paveikslėlis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
lt: Rodyti meniu įrašą „Pašalinti“, kurį naudojant failai nepatektų į šiukšliadėžę

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
lt: Įjunkite šią parinktį jei norite, kad meniu komanda „Pašalinti“ būtų rodoma darbastalyje ir failų tvarkyklės kontekstiniame meniu. Visuomet galite pašalinti failus laikydami nuspaustą Shift klavišą ir kartu pasirinkdami meniu įrašą „Perkelti į šiukšliadėžę“ iš kontekstinio meniu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
lt: „Atverti su“ įrašų, esančių meniu „Failas“, skaičius

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
lt: Standartinis šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
lt: Tai yra šriftas, naudojamas parodyti Konqueror lango tekstui.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
lt: Maksimalus istorijos įrašų skaičius peržiūroje

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
lt: Prieš trinant failą prašyti patvirtinimo

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
lt: Ši parinktis pasako nurodo Konqueror, ar reikia klausti patvirtinimo trinant failus (jei juos iš tiesų ištrinate, o ne siunčiate į šiukšliadėžę). Ištrintų failų atstatyti neįmanoma, todėl rekomenduojama PALIKTI šią parinktį įjungtą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
lt: Klausti patvirtinimo prieš perkeliant į šiukšliadėžę

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
lt: Ši parinktis nurodo Konqueror ar prašyti patvirtinimo, kai failas perkeliamas į šiukšliadėžę, iš kurios nesunkiai galite failą išimti.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
lt: Jei ši parinktis įjungta, atveriant sesiją iš sesijų dialogo kortelės bus atvertos šiame lange.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lt: &Langas

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
lt: Adreso įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
lt: Žymelių įrankinė

en: Und&o: Closed Tab
lt: Atšaukti: Užv&ertą kortelę

en: Und&o: Closed Window
lt: Atšaukti: &Užvertą langą

en: Und&o
lt: &Atšaukti

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
lt: Puslapis, kurį Jūs bandote žiūrėti yra nusiųstų formos duomenų rezultatas. Jei Jūs nusiųsite duomenis iš naujo, bet kokie veiksmai, kuriuos atliko forma (tokie kaip paieška ar internetinis pirkinys), bus pakartoti.

[ctx: @title:window]
en: Warning
lt: Dėmesio

en: Resend
lt: Siųsti vėl
