searchbarplugin - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
lt: Paieškos juosta<p>Įveskite paieškos kriterijų. Spauskite ženkliuką, jei norite pakeisti paieškos režimą ar tiekėją.</p>

en: Search Bar
lt: Paieškos juosta

en: Focus Searchbar
lt: Fokuso paieškos juosta

en: Find in This Page
lt: Rasti šiame puslapyje

en: Select Search Engines...
lt: Pasirinkti paieškos varikliukus...

en: Add %1...
lt: Pridėti %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
lt: Paieškos įrankinė

en: Set Uri Shortcuts
lt: Nustatyti Uri trumpinius

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Shortcuts:
lt: Spartieji klavišai:
