uachangerplugin - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
lt: Keisti naršyklės tapatybę

en: Other
lt: Kita

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
lt: Versija %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
lt: Versija %1 sistemoje %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
lt: %1 %2 sistemoje %3

en: Default Identification
lt: Numatytoji tapatybė

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
lt: Pritaikyti visai žiniatinklio sričiai

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankinė
