fsview - en to lt translation catalogue (71 entries)

en: Name
lt: Vardas

en: Size
lt: Dydis

en: File Count
lt: Rinkmenų skaičius

en: Directory Count
lt: Aplankų skaičius

en: Last Modified
lt: Paskutinis pakeitimas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Group
lt: Grupė

en: Mime Type
lt: MIME tipas

en: Go To
lt: Eiti prie

en: Stop at Depth
lt: Sustoti ties gyliu

en: Stop at Area
lt: Sustoti ties vieta

en: Stop at Name
lt: Sustoti ties vardu

en: Go Up
lt: Aukštyn

en: Stop Refresh
lt: Nebe atnaujinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh '%1'
lt: Atnaujinti '%1'

en: Color Mode
lt: Spalvų veiksena

en: Visualization
lt: Vizualizacijos

en: None
lt: Nieko

en: Depth
lt: Gylis

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
lt[0]: Skaityti %1 aplanką, esantį %2
lt[1]: Skaityti %1 aplankus, esančius %2
lt[2]: Skaityti %1 aplankų, esančių %2
lt[3]: Skaityti %1 aplanką, esantį %2

en: 1 folder | %1 folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
lt: <p>Čia yra FSView įskiepis, leidžiantis failų sistemą matyti atvaizduotą grafiškai, medžio žemėlapio pavidalu.</p><p>Atkreipkite dėmesį, kad naršant failų sistemą šiuo būdu automatiniai vaizdo atnaujinimai įvykus pakeitimams failų sistemoje yra sąmoningai <b>išjungti</b>.</p><p>Norėdami gauti detalesnę informaciją apie įskiepio naudojimą, žr. internete esančia pagalbos informaciją iš meniu „Pagalba/FSView žinynas“.</p>

en: &FSView Manual
lt: &FSView vadovas

en: Show FSView manual
lt: Rodyti FSView žinyną

en: Opens the help browser with the FSView documentation
lt: Atveria pagalbos naršyklę su FSView dokumentacija

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšliadėžę

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
lt: &Keisti failo tipą...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
lt: Savybės

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
lt: FSView sąmoningai nepalaiko automatinių atnaujinimų, aptikus aplankų failų pakeitimus, matomus FSView iš išorės.
    Daugiau informacijos rasite „Pagalba/FSView vadovas“.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

en: Filesystem Viewer
lt: Failų sistemos žiūryklė

en: View filesystem starting from this folder
lt: Failų sistemos peržiūra pradedant nuo šio aplanko

en: Text %1
lt: Tekstas %1

en: Recursive Bisection
lt: Rekursyvus dalinimas pusiau

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Rows
lt: Eilutės

en: Always Best
lt: Visuomet geriausias

en: Best
lt: Geriausias

en: Alternate (V)
lt: Alternatyvus (V)

en: Alternate (H)
lt: Alternatyvus (H)

en: Horizontal
lt: Horizontaliai

en: Vertical
lt: Vertikaliai

en: Nesting
lt: Įdėtis

en: Border
lt: Kraštas

en: Correct Borders Only
lt: Taisyti tik rėmelius

en: Width %1
lt: Plotis %1

en: Allow Rotation
lt: Leisti sukinėti

en: Shading
lt: Užtemdymas

en: Visible
lt: Matoma

en: Take Space From Children
lt: Naudoti vaikų vietą

en: Top Left
lt: Viršuje-kairėje

en: Top Center
lt: Viršuje per vidurį

en: Top Right
lt: Viršuje-dešinėje

en: Bottom Left
lt: Apačioje-kairėje

en: Bottom Center
lt: Apačioje per vidurį

en: Bottom Right
lt: Apačioje-dešinėje

en: No %1 Limit
lt: Be %1 apribojimų

en: No Area Limit
lt: Be vietos apribojimų

en: Area of '%1' (%2)
lt: „%1“ plotas (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
lt[0]: %1 pikselis
lt[1]: %1 pikseliai
lt[2]: %1 pikselių
lt[3]: %1 pikselis

en: Double Area Limit (to %1)
lt: Dvigubinti ploto ribą (iki %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
lt: Per pusę mažinti ploto ribą (iki %1)

en: No Depth Limit
lt: Be gylio apribojimų

en: Depth of '%1' (%2)
lt: „%1“ gylis (%2)

en: Depth %1
lt: Gylis %1

en: Decrement (to %1)
lt: Didėjimas (iki %1)

en: Increment (to %1)
lt: Mažėjimas (iki %1)
