libkonq - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: &Open
lt: At&verti

en: Create &Folder...
lt: Sukurti ap&lanką...

en: &Restore
lt: A&tkurti

en: Show Original Directory
lt: Rodyti pradinį katalogą

en: Show Original File
lt: Rodyti pradinį failą

en: &Empty Trash Bin
lt: &Išvalyti šiukšlinę

en: &Configure Trash Bin
lt: &Konfigūruoti šiukšlinę

en: &Bookmark This Page
lt: Įtraukti šį puslapį į &žymeles

en: &Bookmark This Location
lt: Įtraukti šią vietą į &žymeles

en: &Bookmark This Folder
lt: Įtraukti šį aplanką į &žymeles

en: &Bookmark This Link
lt: Įtraukti šią nuorodą į &žymeles

en: &Bookmark This File
lt: Įtraukti šį failą į &žymeles

en: Preview In
lt: Peržiūra naudojant
