akregator_konqplugin - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
lv: Pievienot barotni Akregator

en: Add Feeds to Akregator
lv: Pievienot barotnes Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
lv: Pievienot Akregator visas atrastās barotnes

en: Subscribe to site updates (using news feed)
lv: Parakstīties uz vietnes izmaiņām (izmantojot jaunumu barotni)

en: Imported Feeds
lv: Importētās barotnes
