autorefresh - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
lv: &Autom. atsvaidzināšana

en: None
lv: Nav

en: Every 15 Seconds
lv: Ik pēc 15 sekundēm

en: Every 30 Seconds
lv: Ik pēc 30 sekundēm

en: Every Minute
lv: Ik minūti

en: Every 5 Minutes
lv: Ik pēc 5 minūtēm

en: Every 10 Minutes
lv: Ik pēc 10 minūtēm

en: Every 15 Minutes
lv: Ik pēc 15 minūtēm

en: Every 30 Minutes
lv: Ik pēc 30 minūtēm

en: Every 60 Minutes
lv: Ik pēc 60 minūtēm

en: Every 2 Hours
lv: Ik pēc 2 stundām

en: Every 6 Hours
lv: Ik pēc 6 stundām

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
lv: Nevar atsvaidzināt avotu

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
lv: <qt>Šis spraudnis nevar automātiski atjaunot esošo daļu.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
