babelfish - en to lv translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lv: Papildus rīkjosla

en: Translate Web Page
lv: Tulkot tīmekļa lapu

en: Translate Web &Page
lv: Tulkot tīmekļa la&pu

en: &English To
lv: No &angļu uz

en: &French To
lv: No &franču uz

en: &German To
lv: No &vācu uz

en: &Greek To
lv: No &franču uz

en: &Spanish To
lv: No &spāņu uz

en: &Portuguese To
lv: No &portugāļu uz

en: &Italian To
lv: No &itāļu

en: &Dutch To
lv: No &holandiešu uz

en: &Russian To
lv: No k&rievu uz

en: &Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (vien&kāršotās)

en: Chinese (&Traditional)
lv: Ķīniešu (&tradicionālas)

en: &Dutch
lv: &Holandiešu

en: &French
lv: &Franču

en: &German
lv: &Vācu

en: &Greek
lv: &Grieķu

en: &Italian
lv: &Itāļu

en: &Japanese
lv: &Japāņu

en: &Korean
lv: &Korejiešu

en: &Norwegian
lv: &Norvēģu

en: &Portuguese
lv: &Portugāļu

en: &Russian
lv: K&rievu

en: &Spanish
lv: &Spāņu

en: T&hai
lv: Tai&zemiešu

en: &Arabic
lv: &Arābu

en: &English
lv: &Angļu

en: &Chinese (Simplified) to English
lv: No ķīniešu (&vienāršotās) uz angļu

en: Chinese (&Traditional) to English
lv: No ķīniešu (&tradicionālas) uz angļu

en: &Japanese to English
lv: No &japāņu uz angļu

en: &Korean to English
lv: No &korejiešu uz angļu

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
lv: Slikti formatēts URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
lv: Jūsu ievadītais URL nav derīgs, lūdzu izlabojiet to un pamēģiniet atkal.
