dirfilterplugin - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
lv: Slēpt filtra joslu

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
lv: F&iltrs:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
lv: Filtrēt pēc t&ipa

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
lv: Filtrēt vienības pēc faila tipa.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
lv: Rādīt filtra joslu

en: Use Multiple Filters
lv: Izmantot vairākus filtrus

en: Show Count
lv: Rādīt skaitu

en: Reset
lv: Atstatīt

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lv: Papildus rīkjosla
