fsview - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: File Count
lv: Failu skaits

en: Directory Count
lv: Mapju skaits

en: Last Modified
lv: Pedējo reizi mainīts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Group
lv: Grupa

en: Mime Type
lv: Mime tips

en: Go To
lv: Iet uz

en: Stop at Depth
lv: Apstāties pie dziļuma

en: Stop at Area
lv: Apstāties pie apgabala

en: Stop at Name
lv: Apstāties pie nosaukuma

en: Go Up
lv: Augšup

en: Stop Refresh
lv: Apturēt pārlādēšanu

en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Refresh '%1'
lv: Pārlādēt '%1'

en: Color Mode
lv: Krāsu režīms

en: Visualization
lv: Vizualizācija

en: None
lv: Nav

en: Depth
lv: Dziļums

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
lv[0]: Nolasīta %1 mape %2
lv[1]: Nolasītas %1 mapes %2
lv[2]: Nolasīts %1 mapju %2

en: 1 folder | %1 folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
lv: <p>Šis ir FSView spraudnis, grafisks failu sistēmas pārlūkošanas režīms, kas parāda aizņemtās vietas sadalījumu.</p><p>Ņemiet vērtā ka šajā režīmā speciāli <b>netiek</b> veikta attēla atjaunošana, ja failu sistēmā notiek izmaiņas.</p><p>Vairāk informācijas par lietošanu un pieejamajām iespējām skatiet tīmekļa palīdzību  izvēlnē 'Palīdzība/FSView rokasgrāmata'.</p>

en: &FSView Manual
lv: &FSView rokasgrāmata

en: Show FSView manual
lv: Parāda FSView rokasgrāmatu

en: Opens the help browser with the FSView documentation
lv: Atver FSView dokumentāciju palīdzības pārlūkā

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
lv: R&ediģēt failu tipu...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
lv: Īpašības

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
lv: FSView neatbalsta automātisku atjaunināšanu, ja attēlojamajās mapēs vai failos tiek veiktas izmaiņas no ārpuses.
    Vairāk informācijas var atrast 'Palīdzība/FSView rokasgrāmata'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

en: Filesystem Viewer
lv: Failsistēmas skatītājs

en: View filesystem starting from this folder
lv: Apskatīt failsistēmu sākot no šīs mapes

en: Text %1
lv: Teksts %1

en: Recursive Bisection
lv: Rekursīva dalīšana uz pusēm

en: Columns
lv: Kolonas

en: Rows
lv: Rindas

en: Always Best
lv: Vienmēr labāko

en: Best
lv: Labāko

en: Alternate (V)
lv: Alternatīvo (V)

en: Alternate (H)
lv: Alternatīvo (H)

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Nesting
lv: Iekļaušana

en: Border
lv: Robeža

en: Correct Borders Only
lv: Tikai pareizas robežas

en: Width %1
lv: Platums %1

en: Allow Rotation
lv: Atļaut rotāciju

en: Shading
lv: Ieēnošana

en: Visible
lv: Redzams

en: Take Space From Children
lv: Paņemt telpu no bērniem

en: Top Left
lv: Augšējais kreisais

en: Top Center
lv: Augšējais vidējais

en: Top Right
lv: Augšējais labais

en: Bottom Left
lv: Apakšējais kreisais

en: Bottom Center
lv: Apakšējais centra

en: Bottom Right
lv: Apakšējais labais

en: No %1 Limit
lv: Nav %1 ierobežojuma

en: No Area Limit
lv: Nav platības ierobežojuma

en: Area of '%1' (%2)
lv: Izmērā '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
lv[0]: %1 pikselis
lv[1]: %1 pikseļi
lv[2]: %1 pikseļu

en: Double Area Limit (to %1)
lv: Dubultot platības ierobežojumu (uz %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
lv: Divreiz mazāku platības ierobežojumu (uz %1)

en: No Depth Limit
lv: Nav dziļuma ierobežojuma

en: Depth of '%1' (%2)
lv: Dziļumā '%1' (%2)

en: Depth %1
lv: Dziļums %1

en: Decrement (to %1)
lv: Samazināt (uz %1)

en: Increment (to %1)
lv: Palielināt (uz %1)
