kcmkio - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
lv: <h1>Manas grāmatzīmes</h1><p>Šis modulis ļauj konfigurēt grāmatzīmju mājas lapu.</p><p>Grāmatzīmju mājas lapa ir pieejama no <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
lv: Ja šī iespēja ir atslēgta, grāmatzīmes hierarhijas saknē (nav mapē) netiks rādītas.
    Ja ieslēgta, tās tiks rādītas "root" mapē.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
lv: &Rādīt grāmatzīmes bez mapes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
lv: Noklusēti apakšmapes tiek rādītas iekšā to vecāka mapē. Ieslēdzot šo iespēju, apakšmapes tiek rādītas neatkarīgi no vecāka mapēm.
    Tas izskatās nesmukāk, bet var palīdzēt, ja jums ir ļoti liela mape, ko vēlaties parādīt divās kolonās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
lv: Sa&placināt grāmatzīmju koku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
lv: Rādīt rāmi ar KDE vietām (Mājas, Tīkls, ...). Noderīgi, ja izmantojat Konqueror failu pārlūkošanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
lv: Rādīt sistēmas &vietas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
lv: Mapes tiek automātiski sadalītas vairākās kolonās. Optimālais kolonu skaits ir atkarīgs no Konqueror loga platuma un grāmatzīmju skaita.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
lv: Rādāmo kolonu skaits:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
lv: Atslēdziet šo uz lēniem datoriem, lai nerādītu fona attēlus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
lv: Rādīt mapju &fonus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
lv: Cik daudz diska vietas izmantot attēlu kešatmiņai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
lv: Attēlu kešatmiņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
lv: Diska keša izmērs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
lv: Tīrīt attēlu kešatmiņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
lv: &Tīrīt kešu
