kfmclient - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
lv: KDE rīks URL atvēršanai no komandrindas

en: Non interactive use: no message boxes
lv: Neinteraktīvs lietojums: nav paziņojumu logu

en: Show available commands
lv: Rādīt pieejamās komandas

en: Command (see --commands)
lv: Komanda (skatīt --commands)

en: Arguments for command
lv: Komandas argumenti

en: 
    Syntax:
lv: 
    Sintakse:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
lv:   kfmclient openURL 'url' ['mimetips']
                # Atver logu rādot 'url'.
                #  'url' varbūt relatīvs ceļš
                #   vai faila vārds, kā ir . vai subdir/
                #   ja 'url' ir izlaists, $HOME tiek izmantots.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
lv:             # Ja 'mimetips' ir norādīts, tas tiks izmantots lai noteiktu, kura
                #   komponente iekarotājam jāizmanto. Piemērām, uzstādiet to uz
                #   text/html priekš tīmekļa lapas, lai tā atvērtos ātrāk

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
lv:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Tas pats, kas iepriekš, tikai atvērs 'url' 
                #   aktīvajā darbvirsmā eksistējošā Konqueror programmā 
                #   jaunā cilnē.
