kget - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Download Manager
lv: Lejupielāžu pārvaldnieks

en: Show Drop Target
lv: Rādīt nomešanas mērķi

en: List All Links
lv: Rādīt visas saites

en: List Selected Links
lv: Rādīt izvēlētās saites

en: No Links
lv: Nav saišu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
