khtmlsettingsplugin - en to lv translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lv: Papildus rīkjosla

en: HTML Settings
lv: HTML iestatījumi

en: Java&Script
lv: Java&skripts

en: &Cookies
lv: &Sīkdatnes

en: &Plugins
lv: S&praudņi

en: Autoload &Images
lv: &Autoielādēt attēlus

en: Enable Pro&xy
lv: Ieslēgt s&tarpniekserveri

en: Enable Cac&he
lv: Ieslēgt k&ešu

en: Cache Po&licy
lv: Keša no&teikumi

en: &Keep Cache in Sync
lv: Turēt &kešu sinhronizētu

en: &Use Cache if Possible
lv: &Lietot kešu kad vien iespējams

en: &Offline Browsing Mode
lv: &Atslēgtais pārlūkošanas režīms
