konqueror - en to lv translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

en: Input Required:
lv: Nepieciešama ievade:

en: &Execute Shell Command...
lv: &Izpildīt čaulas komandu...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
lv: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programmas kļūda. Lūdzu ziņojiet par to.

en: Executing shell commands works only on local directories.
lv: Čaulas komandu izpildīšana darbojas tikai uz lokālajām direktorijām.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
lv: Izpilda čaulas komandu

en: Execute shell command in current directory:
lv: Izpildīt čaulas komandu pašreizējā mapē:

en: Output from command: "%1"
lv: Izvade no komandas: "%1"
