libkonq - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: &Open
lv: &Atvērt

en: Create &Folder...
lv: Izveidot &mapi...

en: &Restore
lv: A&tjaunot

en: Show Original Directory
lv: Parādīt orģinālo mapi

en: Show Original File
lv: Parādīt orģinālo failu

en: &Empty Trash Bin
lv: &Iztukšot miskasti

en: &Configure Trash Bin
lv: &Konfigurēt miskasti

en: &Bookmark This Page
lv: Pievienot &grāmatzīmi lapai

en: &Bookmark This Location
lv: Pievienot &grāmatzīmi vietai

en: &Bookmark This Folder
lv: Pievienot &grāmatzīmi mapei

en: &Bookmark This Link
lv: Pievienot &grāmatzīmi saitei

en: &Bookmark This File
lv: Pievienot &grāmatzīmi failam

en: Preview In
lv: Priekšskatīt iekš

en: &Properties
lv: Ī&pašības
