searchbarplugin - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
lv: Meklēšanas josla<p>Ievadiet meklējamo terminu. Noklikšķiniet uz ikonas, lai mainītu meklēšanas režīmu vai meklēšanas dzinēju.</p>

en: Search Bar
lv: Meklēšanas josla

en: Focus Searchbar
lv: Fokusēt meklēšanas joslu

en: Find in This Page
lv: Meklēt šajā lapā

en: Select Search Engines...
lv: Izvēlēties meklēšanas dzinējus...

en: Add %1...
lv: Pievienot %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
lv: Meklēšanas rīkjosla

en: Set Uri Shortcuts
lv: Iestatīt Uri īsceļus

en: Name:
lv: Vārds:

en: Shortcuts:
lv: Īsceļi:
