uachangerplugin - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
lv: Mainīt pārlūka identifikāciju

en: Other
lv: Cita

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
lv: Versija %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
lv: Versija %1 uz %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
lv: %1 %2 uz %3

en: Default Identification
lv: Noklusētā identifikācija

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
lv: Lietot visai vietnei

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
lv: Papildu rīkjosla
