imgalleryplugin - en to lv translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
lv: Veidot attēlu galeriju

en: Create
lv: Izveidot

en: Image Gallery for %1
lv: „%1“ attēlu galerija

en: Look
lv: Izskats

en: Page Look
lv: Lapas izskats

en: &Page title:
lv: &Lapas virsraksts:

en: I&mages per row:
lv: &Attēli rindā:

en: Show image file &name
lv: Rādīt attēla datnes &nosaukumu

en: Show image file &size
lv: Rādīt attēla datnes &izmēru

en: Show image &dimensions
lv: Rādīt attēla i&zmēru

en: Fon&t name:
lv: Fon&ta nosaukums:

en: Font si&ze:
lv: Fonta i&zmērs:

en: &Foreground color:
lv: P&riekšplāna krāsa:

en: &Background color:
lv: F&ona krāsa:

en: Folders
lv: Mapes

en: &Save to HTML file:
lv: &Saglabāt HTML datnē:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
lv: <p>HTML datnes nosaukums, kurā saglabāt šo galeriju.</p>

en: &Recurse subfolders
lv: &Rekursīvi iekļaut apakšmapes

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
lv: <p>Vai attēlu galerijā iekļaut arī apakšmapēs vai tikai norādītajā mapē esošos attēlus.</p>

en: Endless
lv: Bezgalīgs

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
lv: <p>Varat ierobežot, cik dziļi apakšmapēs attēlu galerijas veidotājs dosies, norādot rekursijas dziļuma augšējo robežu.</p>

en: Rec&ursion depth:
lv: Rek&ursijas dziļums:

en: Copy or&iginal files
lv: Kopēt &oriģinālās datnes

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
lv: <p>Šis izveido oriģinālo attēlu kopijas un izveidotā galerija atsauksies uz šīm kopijām, bet ne uz oriģinālajiem attēliem.</p>

en: Use &comment file
lv: Izmantot &komentāru datni

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, varēsiet norādīt komentāru datni, ko izmantot attēlu aprakstu ģenerēšanai.</p><p>Vairāk informācijas par komentāru datnes formātu var atrast „Kas tas?“ palīdzībā.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
lv: <p>Šeit varat norādīt komentāru datni. Komentāru datne satur attēlu aprakstus. Datnes formāts ir šāds:</p><p> DATNES_NOSAUKUMS1:<br />Apraksts<br /><br /> DATNES_NOSAUKUMS2:<br />Apraksts<br /><br />un tā tālāk</p>

en: Comments &file:
lv: Komentāru &datne:

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Image f&ormat:
lv: Attēlu f&ormāts:

en: Thumbnail size:
lv: Sīktēla izmērs:

en: &Set different color depth:
lv: &Lietot citu krāsu dziļumu:

en: Color depth:
lv: Krāsu dziļums

en: &Create Image Gallery...
lv: &Veidot attēlu galeriju...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
lv: Neizdevās izveidot šo spraudni. Lūdzu, ziņojiet par kļūdu.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
lv: Attēlu galerijas veidošana strādā tikai lokālās mapēs.

en: Creating thumbnails
lv: Veido sīktēlus

en: Could not create folder: %1
lv: Neizdevās izveidot mapi: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
lv: <i> Attēlu skaits</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
lv: <i>Izveidots</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
lv: <i>Apakšmapes</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
lv: Izveidots sīktēls attēlam: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
lv: Kļūda sīktēla veidošanā attēlam: 
    %1

en: Could not open file: %1
lv: Neizdevās atvērt datni: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
