libkonq - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Reject
lv: Noraidīt

en: &Open
lv: &Atvērt

en: Create &Folder...
lv: Izveidot &mapi...

en: &Restore
lv: A&tjaunot

en: Show Original Directory
lv: Parādīt sākotnējo mapi

en: Show Original File
lv: Parādīt sākotnējo datni

en: &Empty Trash Bin
lv: &Iztukšot atkritni

en: &Configure Trash Bin
lv: &Konfigurēt atkritni

en: &Bookmark This Page
lv: Lapu pievienot &grāmatzīmēm

en: &Bookmark This Location
lv: Vietu pievienot &grāmatzīmēm

en: &Bookmark This Folder
lv: Mapi pievienot &grāmatzīmēm

en: &Bookmark This Link
lv: Saiti pievienot &grāmatzīmēm

en: &Bookmark This File
lv: Datni pievienot &grāmatzīmēm

en: Preview In
lv: Priekšskatīt ar

en: Open Terminal Here
lv: Atvērt šeit termināli
