fsview - en to mai translation catalogue (26 entries)

en: Name
mai: नाम

en: Size
mai: आकार

en: Last Modified
mai: अंतिम रूपांतरित

en: Owner
mai: मालिक

en: Group
mai: समूह

en: Mime Type
mai: माइम प्रकार

en: Go To
mai: एकरामे जाउ

en: Refresh
mai: ताजा करू

en: Color Mode
mai: रंग मोड

en: None
mai: किछु नहि

en: Depth
mai: गहिराइ

en: 1 folder | %1 folders
mai[0]: 1 फोल्डर
mai[1]: %1 फोल्डर

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
mai: मद्दति (&H)

en: Columns
mai: कालम

en: Rows
mai: पंक्ति

en: Best
mai: श्रेष्ठ

en: Horizontal
mai: क्षैतिज

en: Vertical
mai: लम्बवत

en: Border
mai: किनार

en: Shading
mai: छाया भए रहल अछि

en: Visible
mai: दृष्टिगोचर

en: Top Left
mai: उप्पर बामाँ

en: Top Right
mai: उप्पर दहिन्ना

en: Bottom Left
mai: नीच्चाँ बम्माँ तरफ

en: Bottom Right
mai: नीच्चाँ दहिन्ना
