kcmkio - en to mai translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
mai: पुस्तकचिह्न

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
mai: सामान्य जमावट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
mai: डिस्क कैश आकार:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
mai: पिक्समैप कैश साफ़ करू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
mai: कैश साफ़ करू (&Cl)
