kcmperformance - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: Konqueror
mai: कोन्करर

en: System
mai: सिस्टम

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preloading
mai: प्री-लोडिंग

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_)
en: System Configuration
mai: तंत्र बिन्यास

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_disable_kbuildsycoca)
en: Disable &system configuration startup check
mai: प्रारंभ मे तंत्र बिन्यास जाँच अक्षम करू (&s)
